logo_herb_kolor

  

nowajerozolima -- kopia
 

 

EVENIO – SYSTEM INFORMACJI I POWIADOMIEŃ

01.08.201810:15

Robert

evenioGmina Góra Kalwaria, jako jedna z pierwszych w kraju, uruchomiła zintegrowany serwis informacyjny dla mieszkańców i turystów – Evenio. Mobilną aplikację na telefon można pobrać bezpłatnie z Google Play lub App Store.

Evenio to narzędzie służące do komunikacji między samorządem a lokalną społecznością. Dlaczego kalwaryjskie władze postanowiły skorzystać z tego rozwiązania? Używanie aplikacji zapewni Ci szybki i skuteczny dostęp do ważnych wiadomości. Dzięki Evenio każda informacja dociera do użytkowników systemu z odpowiednim wyprzedzeniem. A jeśli sytuacja tego wymaga, np. przy zdarzeniach nagłych lub losowych, system Evenio umożliwia rozpowszechnienie informacji praktycznie natychmiast, bez zbędnych opóźnień.

Aplikację wprowadzono w gminie Góra Kalwaria w 2016 roku z myślą o systemie gospodarki odpadami. Evenio umożliwia mieszkańcowi śledzenie harmonogramów wywozu odpadów, dzięki czemu wie, kiedy zostaną wywiezione jego śmieci i jaka to będzie frakcja. W celu stałej kontroli harmonogramów możliwa jest opcja ustawienia przypomnień o danym odbiorze. Można też złożyć reklamację w przypadku jego braku.

Platforma informacyjna na terenie gminy została niedawno rozszerzona. Użytkownicy mogą śledzić nadchodzące lokalne wydarzenia kulturalne i sportowe oraz ustawiać przypomnienia.

Więcej informacji: www.evenio.pl.

1proc.2

szczesniak_1

prawnik pierwszego kontaktu

e_urzad_ikona

Ochrona danych

Sprawdz stan powietrza

BP_GK-19

 

WYL

logo-karta-seniora

Evenio_baner

LCK(1)

ZP

LPM-logo-2018-rgb

Partnerzy:

 zpwc1-k_i_s_logo

Miasta partnerskie:

carworzelcampagna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 - Gmina Góra Kalwaria